Deniz Aşırı Paketleme Hizmeti

Deniz Aşırı Paketleme , Günümüzde kullanılan yöntemlerden birisi de nakledilecek ürünleri kasalama ve sandıklama yöntemiyle koruma altına almaktır. Bu yöntemin ana getirisi dış etkenlere karşı etkim koruma sağlaması ve sahip olduğu şekil açısından istifleme bakımından daha verimli sonuçlar vermesidir.  İki yönteme kısaca değinecek olursak,

Kasalama yöntemi, yüklerin dış etkenlere karşı daha iyi korunabilmesi, yükleme kolaylığı sağlanabilmesi ve teslimat kalitesinin yükseltilmesi gibi ihtiyaçların karşılanmasında kullanılan bir tür ambalajlama yöntemidir. Taşıtanın isteğine ve taşınacak olan ürüne göre uluslararası ISPM 15 koşullarına uygun olacak şekilde ahşap ekipman kullanılabileceği gibi çelik ve diğer metal yapı malzemeleri de kullanılabilmektedir.

Sandıklama, istenilen her ölçüde yapılacak olan sandıklama işleminde V-Pack , Osb ve Kafes sandık adı altında farklı ahşap malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen sandıklama sistemlerinde ürünlerin taşıma esnasında alabileceği zararlar en aza indirilerek taşıma güvenliği sağlanmaktadır. Bu yöntemde var olan çeşitlere örnek vermek gerekirse; fuar sandığı, ahşap kafes sandık, ambalaj sandığı, paletli kafes, paletli sandık, ahşap destekli osb sandık, sunta sandık, makine sandığı ve daha birçok türü bulunan koruma yönteminde ürüne göre sistemler geliştirilmektedir.

HİZMET HAKKINDA BAZI GÖRSELLER

Lashing Hizmetini Kim Yapar ?

Lashing işlemi Türk Ticaret Kanunu ve Incoterms 2010 kurallarına göre satıcı yani gönderici tarafından yapılmak mecburiyetindedir. Bu işlem eşyanın hazır olduktan sonra ambalajlanması esnasında gerçekleşir. gönderen, eşyayı zarar ve ziyadan koruyacak şekilde ambalajlamak mecburiyetindedir. Ayrıca gönderici, eşyanın boşaltım sırasında meydana gelecek hasarı engellemek adına işaretleme yapması gerekiyorsa bu işaretlemeyi de yapmak mecburiyetindedir ki bunu mal yüklenirken yapar.

Ofisimizi ziyaret ederek veya Telefon , mail yoluyla 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımız dan da bilgi aktarımı sağlayabilirsiniz.

2013 yılından bu yana kurumsal ve öncü adımlarla sektörümüze yön vermeye devam ediyoruz.

X